Моника Зајкова: ЛДП нема да им ги отвори вратите на тие што сакаат да ќарат на грбот на државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

ОХРИД: Бугарската телевизија БТВ објави снимка од демолирањето на „Цар Борис Трети“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ