Мицкоски и сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ чекаат да ги пуштат во црквата Св. Спас
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Под силно полициски обезбедување се чекаат бугарски делегации да присуствуваат на честувувањето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ