Медицинарите 5 месеци се молеа со министерството за 3 илјади денари кои им ги „изеде“ инфлацијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Протест на вработените во Министерството за култура пред влада

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ