Марјан Ѓорчев, политичар и дипломат: ЕУ направи страотна грешка и тоа ќе се докаже
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 18.11.2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ