Мајка од Скопје низ солзи сведочи за сексуално насилство во основно училиште
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Мора да направиме позитивен притисок врз компаниите во зоните за да ги покачат платите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ