Локализиран пожарот во Ѓорче Петров, очевидци вознемирано сведочеа за големиот пламен
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи-Јанев: Годината што доаѓа носи предизвици, стабилноста во светот зависи од чекорите на лидерите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ