Кутиров: Царината полни половина буџет на државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шола: Трговците и потрошувачите треба да се потпираат едни на други зошто не можат еден без друг

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ