Кирил Пејчиновиќ зборувал македонски јазик и не можел да се чуствува поинаку освен како Македонец
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 25 октомври 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ