Касами најавува протести ако нема предвремени избори: Оваа власт е нефункционална
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јакимовски:Антиградежна хистерија треба да престане, Карпош од следната година ќе се развива плански

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ