„Кај Петре да одите, пи*ка ви ма*ер“: Газдата на скопската галија на клоци ги избрка работниците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Пратениците до четврток да го изгласаат законското решение – недела неработен ден, работникот не може да чека, ќе има генерален штрајк

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ