Јовев разрешен бидејќи министерот Меџити не одобрил дежурство, вели адвокатот Михајловски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Венко Биковски, пилот и капетан на Боинг 737: Живот над облаци и разделба (1. дел)

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ