Јаневска: Недосигаат над 10.000 работници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: САД негодува за плановите на Нетанјаху за трајна израелска окупација на Газа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ