Изјави на Таравари, Мицкоски и Реџепи пред почетокот на лидерската средба
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шкриељ: Разбирлива е реакцијата на луѓето, но да го задржиме правниот систем

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ