Истражување на „Аналитика“: Алармантен пораст на насилство меѓу средношколците во скопските училишта
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Никола Стојановски, прв претседавач со Собранието: Бевме возбудени, беше тоа убава позитивна возбуда

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ