ИНТЕРВЈУ Миодраг Мицковиќ, новинар: Не се чувствува фудбалската атмосфера во Катар
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

ИНТЕРВЈУ Тодор Чепреганов, историчар: Бугарите го слават Илинден по директива на Тодор Живков

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ