Иницијатива за онлајн образование бара настава од дома за учениците во второ пологодие
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ангелов: Кинотеката набави скенер за дигитализација кој е отров скап, но ќе биде поевтино отколку во странство

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ