Инфлацијата никако да се заузди, граѓаните го губат темпото со поскапувањата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Македонците од Југославија го зедоа најлошото – корупција и турбофолк, а Словенците прогресивните работи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ