Хајредини: На времето немаше шанса да ургирам за камиони на царина, по цена да не бидам министер
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Протест: Ако не ни се исплатат парите, наместо со 30, Скопје ќе биде блокирано со 220 автобуси

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ