Груби провери пред новинарите: Платата ми е најниска од колегите, сум земал и поголема
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Институциите превентивно да реагираат за да нема прелевање на случувањата од соседството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ