Градоначалникот на Центар Саша Богдановиќ се венчаше во црквата во Грачаница
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Заев: Сиромаштија е во државата затоа не се купуваше на викенд без ДДВ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ