Град Скопје ќе го јакне занаетчиството со субвенција од 10.000 денари за 50 занаетчии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Карпалак и драматичните настани летото 2001 година кои ја одбележаа поновата македонска историја

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ