Го изгубивме и последното зеленило што остана во Центар, има ли некој да ја запре урбаната мафија?!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Барикадите на Косово продолжуваат, Приштина обвинета за апсење на членови на Српска листа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ