Генерал Хаџи Јанев: Воената помош на Украина не ја менува сликата на фронтот, војната ќе трае
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скопје на плус 40, центарот на градот на врелиот јулски ден

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ