Фемицид:За 4 години убиени 19 жени, претежно со ладно оружје, од интимни партнери кои се невработени
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Сведоштво за Онкологија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ