Фемицидот не е препознаен во кривичното законодавство, жените најголеми жртви на семејно насилство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ Вторник 13 Декември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ