Фекални води и водите од Вардар ги поплавија нивите и дворовите во село Рашче, никој не реагира
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Кина симулира напад на Тајван – Од вежба до вистинска интервенција?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ