Евакуирани седум скопски училишта, Ист Гејт Мол, Транспортен центар, Полициската станица Центар…
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Колку е реално враќање на 1000 српски војници на Косово, предвидено со резолуцијата 1244?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ