Есенските реконструкции им ги „истенчија“ нервите на скопјани, сообраќајот во Скопје во колапс
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фиљана Кока: Раководството на ЗНМ делува како да е заспано

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ