Државниот инспекторат немоќен: Без зеленило и со нови дозволи за градби, загадување ќе има
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ангелов: Крајна цел е бројот 112 да стане како 911 во Америка, кол тејкерот да дава корисни совети

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ