Државата не треба да штеди на грбот на студентите, продолжуваат протестите и покрај ветувањата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 15 ноември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ