Дојава за бомба испразни пет скопски средни училишта, прекина наставата и во гимназијата ЈБ Тито
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: „Валкана“ бомба можат да направат и Русија и Украина, дилема е употребата и последиците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ