Демерџиев се поклони на гробот на Гоце Делчев во Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ остана зад полициските барикади

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ