Делегација од ВМРО-ДПМНЕ се поклони пред гробот на Гоце
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мицкоски и сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ чекаат да ги пуштат во црквата Св. Спас

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ