Дали Ковачевски ги користи ПР методите на Груевски?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пензионерка му се пожали на Ковачевски додека пазареше во маркет во Тафталиџе

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ