Д-р Петличковски смирува: Нема место за паника, досега нема потврден случај на сојот „кракен”
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Државниот инспекторат немоќен: Без зеленило и со нови дозволи за градби, загадување ќе има

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ