Д-р Атанасов од БАН: Се разбираме но не зборуваме ист јазик, вие зборувате македонски, јас бугарски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ Вторник 6 Декември 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ