Црква „Свети Константин и Елена“ остана недовршена цели 10 години
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пекевски: Власта размислува да употреби недемократски методи за да дојде до промена на Уставот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ