Бисерко: На Западот му се брза да стави точка на косовското прашање, а Србија не е подготвена на тоа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Благој Нацоски: Јас ќе ја пеам химната на стадионот “Олимпико”

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ