Автобусите на ЈСП се паркираат пред влада, почнува најавениот протест на градскиот превоз во Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 10 часот 19 октомври 2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ