Атмосферата на официјалниот дел од чествувањето на Гоце Делчев во црквата Свети Спас
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Делегација од ВМРО-ДПМНЕ се поклони пред гробот на Гоце

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ