Атанассов: Учебниците по историја да не се услов за влез на Македонија во ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Атанасов од БАН: Се разбираме но не зборуваме ист јазик, вие зборувате македонски, јас бугарски

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ