АНКЕТА: Како Македонците се подготвуваат за најавената тешка зима?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Газдите да ги почитуваат законите, нашите работници избегаа за да градат туѓи економии

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ