АНКЕТА | Граѓаните поделени за сработеното во Општина Центар: Лажни зборови, многу ветувања
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Зеленски очекуваше но сепак при посетата на САД не доби софистицирано американско оружје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ