АНКЕТА: Дали граѓаните очекуваат нов бран на ковид?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Реконструкција на ул.Бледски договор во Карпош 3, отежнат пристапот до болниците, но и на Брза помош

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ