Ангеловски: МВР постапува по конкретната пријава од д-р Никола Пановски за рекламата за Паразол
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Грчев: Проблемот со загадувањето и урбанизацијата е системски, законите не се спроведуваат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ