Андоновиќ: Русија од агресор и самата станува жртва на агресија – Москва сака мир, но преговори нема
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кемал Муриќ: Ова не е политички протест, ние сме обични смртници

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ