Ако долгот не се подмири, приватните автобуски превозници ќе излезат на нови протести во Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Дали Блискиот Исток станува ново жариште за дефокусирање на војната во Украина?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ