1 септември 2022 – Вести во 13.30 часот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Град Скопје ќе го јакне занаетчиството со субвенција од 10.000 денари за 50 занаетчии

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ