Костадинов за УБ: Имаме опозиција која опструира закони кои значат подобрувавање на животниот стандард

You must need to login..!

Опис

– Годинава имавме закони кои мораа да се донесат, но за жал имаме опозиција која на секој можен начин ги опструира сите закони кои значат подобрување на животниот стандард, изјави во Утрински брифинг Костадин Костадинов од СДСМ, на обвинувањата од опозицијата дека законите пристигнуваат во голем број и намерата на власта е да „протнува“ неквалитетни закони.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

sixteen + 18 =