Брегзитот заменет со Мегзит

You must need to login..!

Опис

Криза во кралското семејство. Според братинските таблоиди Меган го наговорила Хари да се отселат привремено за Канада. Меган Маркл е во Канада и не се соочи со тамошните таблоиди. Она што се случува е потег без преседан за кралското семејство.

– Откако најавија дека немаат намера да останат во првите редови на кралоскот семјство настана вистинска ексползија. Кралицата изненадена, поширокото семејство на готовс. Сценаристите на оваа кралска сапуница со преполни раце работа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seven + 15 =